Agile, SCRUM i klocki lego – czyli o zwinnym zarządzaniu projektami w IT

09 KWIECIEŃ 2019, 16:15
UEP, sala 303 A

Cognifide to międzynarodowa firma z poznańskimi korzeniami, której główna działalność mieści się w branży IT, jednak rozwija się także w innych obszarach. Podzielą się z Wami wiedzą o tym, jak wygląda zarządzanie projektami w branży IT. Dowiecie się, jaką wiedzę należy posiadać, aby zarządzać skutecznie oraz jakie narzędzia są do tego potrzebne. Podczas warsztatów przedstawione zostaną zadania Project Managera oraz jakie wyzwania czekają na osobę podejmującą się takiej pracy. Zapraszamy!
Uwaga!
Po wysłaniu formularza zgłoszeniowego otrzymasz maila, na którego konieczna jest odpowiedź – w przypadku dostania się na warsztat – z potwierdzeniem udziału.

Zapisz się na ten warsztat:

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Uczelnia*:

Kierunek i rok studiów*:


Klikając przycisk zapisz się, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania zaproszeń na organizowane przez nas warsztaty drogą mailową. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych są Drogowskazy Kariery® z siedzibą na ul. Krakowskie Przedmieście 20/22 lok. 21, 00-325 Warszawa.