Kaufland: Droga kariery – case study

10 KWIETNIA 2019, 10:00 – 11:30
WPAiE, sala 214A [budynek A]

Czy jedna decyzja podjęta w okresie studiów może zadecydować o sukcesie zawodowym? Czy twoja przyszła praca przyniesie Ci satysfakcję i pozwoli się realizować?
Jakie decyzje podjęte na studiach otwierają drzwi do kariery? Czy wiesz już co będziesz robił po studiach? Czy jesteś pewny że Twój kierunek studiów pozwoli Ci spełniać się zawodowo?
Poznaj przedstawicieli firmy Kaufland, którzy kiedyś zadawali sobie te same pytania a dziś są dyrektorami w jednym z najbardziej rozwijających się przedsiębiorstw w Europie. Opowiedzą o tym co miało wpływ na rozwój ich kariery, podzielą się swoimi spostrzeżeniami o rynku pracy i odpowiedzą na Wasze pytania. Będziecie mogli również poznać przedstawiciela Pionu Rekrutacji i dowiedzieć się jakie możliwości staży i praktyk oferuje Kaufland Polska.

Prelegent: Aleksandra Piksa Dyrektor Pionu Centralnego Zarządzania Nieruchomościami absolwentka UW Wrocław w Kaufland Polska
Dodatkowo: Daria Wichowska Starszy Specjalista ds. Rekrutacji i Marketingu Personalnego w Kaufland Polska.

Zapisz się na case study:

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Uczelnia:

Kierunek i rok studiów:


Klikając przycisk zapisz się, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania zaproszeń na organizowane przez nas warsztaty drogą mailową. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych są Drogowskazy Kariery® z siedzibą na ul. Krakowskie Przedmieście 20/22 lok. 21, 00-325 Warszawa.