Twój personal brand, czyli jak wzmacniać profesjonalny wizerunek.

09 KWIECIEŃ 2019, 10:30
EU Katowice, sala 332 A

Zapraszamy na warsztat “Twój personal brand, czyli jak wzmacniać profesjonalny wizerunek”, który poprowadzi Anna Łukawska – ekspertka, firmy Deloitte.

Personal branding, czyli proces budowania marki osobistej, jest w dzisiejszych czasach tym właściwym kierunkiem na wyróżnienie się, zbudowanie sieci kontaktów, a dla wielu sposobem na rozwój kariery. Marka osobista to nasz własny kanał marketingowy! Podczas spotkania porozmawiamy jak z niego korzystać i podpowiemy jak wyróżnić się z tłumu!

Spotkanie będzie podzielone na cztery moduły: autoprezentacja, networking, budowaniem wizerunku w social media i personal branding a rekrutacja.

Zapisz się na ten warsztat:

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Uczelnia*:

Kierunek i rok studiów*:


Klikając przycisk zapisz się, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania zaproszeń na organizowane przez nas warsztaty drogą mailową. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych są Drogowskazy Kariery® z siedzibą na ul. Krakowskie Przedmieście 20/22 lok. 21, 00-325 Warszawa.