Wycieczka na plac budowy ze STRABAG: Inwestycja: City Link Apartments, Warszawa Wola

12 KWIETNIA 2019, 10:00-12:00
Plac budowy w dzielnicy Wola m.st. Warszawy: City Link, ul. Skierniewicka 34a, 01-230 Warszawa

Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej oraz STRABAG serdecznie zapraszają na BEZPŁATNĄ wycieczkę na plac budowy w ramach projektu Drogowskazy Kariery:

Inwestycja: City Link (Deweloper – Ronson, Generalny Wykonawca – STRABAG) , ul. Skierniewicka 34a, Warszawa Wola

Uwaga, obowiązują zapisy (informacje poniżej)

Na wycieczkę na plac budowy MOGĄ SIĘ ZAPISYWAĆ tylko i wyłącznie STUDENCI BUDOWNICTWA, INŻYNIERII LĄDOWEJ, ŚRODOWISKOWEJ lub pokrewnych kierunków. Nie musisz być studentem Politechniki Warszawskiej, aby wziąć udział w wycieczce.

Wycieczka odbędzie się 12 kwietnia 2019 r. (piątek) w godz. 10:00-12:00.

Celem wycieczki będzie przybliżenie studentom terenu budowy inwestycji, której generalnym wykonawcą jest STRABAG.

Lokalizacja inwestycji: ul. Skierniewicka 34a (Warszawa Wola).

Osoby zapisane na wycieczkę otrzymają później informację mailem na temat dokładnego miejsca zbiórki na wycieczkę. Dojazd we własnym zakresie.

WAŻNE! STRABAG zapewni Wam kaski oraz kamizelki ochronne. Ważne, żeby obuwie, w którym przychodzicie zapewniało należyty poziom bezpieczeństwa na budowie tj. było całkowicie obudowane i płaskie.

ZABRANIA SIĘ PRZYCHODZENIA W SZPILKACH, TRAMPKACH, KLAPKACH, SANDAŁKACH I OBUWIU “MIĘKKIM”

Zapraszamy!

Zapisz się na tę wycieczkę:

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Uczelnia*:

Kierunek i rok studiów*:

Klikając przycisk “Zapisz się !”, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania zaproszeń na organizowane przez nas warsztaty drogą mailową. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych są Drogowskazy Kariery® z siedzibą na ul. Krakowskie Przedmieście 20/22 lok. 21, 00-325 Warszawa.

Klikając przycisk “Zapisz się !”, wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zapoznałem się oraz akceptuję politykę związaną z RODO: https://drive.google.com/file/d/1eH6TfPCSXsQIAeFbT_1s8R0AEIP7WX68/view?usp=sharing