Wstęp do motoryzacji

17 KWIETNIA 2019, 17:00-19:30
Salon Volvo Car Warszawa przy ul. Marszałkowskiej 89 (tuż przy przystanku tramwajowym Hoża)

Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej oraz Volvo Car Warszawa serdecznie zapraszają na BEZPŁATNE warsztaty w ramach projektu Drogowskazy Kariery:

Wstęp do motoryzacji

Uwaga, obowiązują zapisy (informacje poniżej)

UWAGA: WARSZTAT OSTATECZNIE ODBĘDZIE SIĘ DNIA 17 KWIETNIA 2019 W GODZ. 17:00-19:30!!

Na ten warsztat MOŻE ZAPISAĆ SIĘ KAŻDY!! Nie musisz być studentem Politechniki Warszawskiej, ani w ogóle studentem, aby wziąć w nim udział – wystarczy się jedynie zapisać i przyjść 😉 

Warszat odbędzie się 17 kwietnia 2019 r. (środa) w godz. 17:00-19:30 w Salonie Volvo Car Warszawa (ul. Marszałkowska 89, 00-693 Warszawa) – tuż przy przystanku tramwajowym Hoża.

Celem warsztatu będzie zapoznanie się z historią motoryzacji, trendami panującymi na rynku motoryzacyjnym (zwłasza w odniesieniu do marki Volvo), pracą w automotive oraz z rozwinięcie kompetencji skutecznej sprzedaży i marketingu.

Zagadnienia z jakimi będziesz mieć styczność podczas tego warsztatu to:

  • historia motoryzacji,
  • trendy: elektromobilność, car sharing, jazda autonomiczna;
  • praca w automotive: NSC, sieć dealerska, sprzedaż, serwis, marketing, itp.

Warsztat odbędzie się w Salonie Volvo – będziesz mieć zatem możliwość wejścia do środka wybranego auta marki Volvo 😉 

Zapraszamy!

Zapisz się na ten warsztat:

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Klikając przycisk “Zapisz się !”, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania zaproszeń na organizowane przez nas warsztaty drogą mailową. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych są Drogowskazy Kariery® z siedzibą na ul. Krakowskie Przedmieście 20/22 lok. 21, 00-325 Warszawa.

Klikając przycisk “Zapisz się !”, wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zapoznałem się oraz akceptuję politykę związaną z RODO: https://drive.google.com/file/d/1eH6TfPCSXsQIAeFbT_1s8R0AEIP7WX68/view?usp=sharing