Od Studenta do Sokratesa, czyli poznaj techniki najlepszych mówców świata. Wystąpienia Publiczne

1 KWIETNIA 2019, 16:00-19:00
Politechnika Warszawska, sala 3.07 Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW

Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej oraz Akademia Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka serdecznie zapraszają na BEZPŁATNE warsztaty w ramach projektu Drogowskazy Kariery:

Od Studenta do Sokratesa, czyli poznaj techniki najlepszych mówców świata. Wystąpienia Publiczne

Uwaga, obowiązują zapisy (informacje poniżej)

Na ten warsztat MOŻE ZAPISAĆ SIĘ KAŻDY!! Nie musisz być studentem Politechniki Warszawskiej, ani w ogóle studentem, aby wziąć w nim udział – wystarczy się jedynie zapisać i przyjść 😉 

Warszat odbędzie się 1 kwietnia 2019 r. (poniedziałek) w godz. 16:00-19:00 w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej (ul. Rektorska 4, 00-614 Warszawa) w sali 3.07 na 3. piętrze.

Celem warsztatów będzie rozwijanie umiejętności wystąpień publicznych. 

Wystąpienia publiczne dla większości z nas są doświadczeniem silnie stresującym. Dla wielu osób stres ten jest na tyle silny, iż dezorganizuje on normalne funkcjonowanie a niekiedy wręcz całkowicie paraliżuje.

Na tym warsztacie przekonasz się, iż przemawanie przed niewielką grupą ludzi czy nawet występowanie przed publicznością liczącą ponad tysiąc osób, wcale nie musi wiązać się z “tymczasowym zanikiem języka w gębie”, migreną lub kilkuletnią traumą.

Przemawianie przed innymi ludźmi jest KOMPETENCJĄ, którą można i wręcz warto rozwijać. Przydaje się ona nie tylko w pracy i biznesie, ale również na co dzień. Któż z nas przecież nie chciałby poczuć się pewniej, gdy wszystkie oczy i kamery są zwrócone w naszą stronę, np. na własnym weselu lub gdy prowadzący wywoła nas do tablicy. 😉

Na tym warsztacie zapewnimy Ci możliwość doskonalenia tej pięknej i przydatnej umiejętności w swobodnej i życzliwej atmosferze. 🙂 Zapraszamy!

Zapisz się na ten warsztat:

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:Klikając przycisk “Zapisz się !”, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania zaproszeń na organizowane przez nas warsztaty drogą mailową. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych są Drogowskazy Kariery® z siedzibą na ul. Krakowskie Przedmieście 20/22 lok. 21, 00-325 Warszawa.

Klikając przycisk “Zapisz się !”, wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zapoznałem się oraz akceptuję politykę związaną z RODO: https://drive.google.com/file/d/1eH6TfPCSXsQIAeFbT_1s8R0AEIP7WX68/view?usp=sharing