Pierwsze kroki w świecie IT

10 KWIETNIA 2019, 15:00-16:30
Politechnika Warszawska, sala 3.01 Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW

Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej oraz Samsung serdecznie zapraszają na BEZPŁATNE warsztaty w ramach projektu Drogowskazy Kariery:

Pierwsze kroki w świecie IT

Uwaga, obowiązują zapisy (informacje poniżej)

Na ten warsztat MOŻE ZAPISAĆ SIĘ KAŻDY!! Nie musisz być studentem Politechniki Warszawskiej, ani w ogóle studentem, aby wziąć w nim udział – wystarczy się jedynie zapisać i przyjść 😉 

Warszat odbędzie się 10 kwietnia 2019 r. (środa) w godz. 15:00-16:30 w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej (ul. Rektorska 4, 00-614 Warszawa) w sali 3.01 na 3. piętrze.

Zapraszamy na spotkanie z rekruterkami z firmy Samsung R&D Institute Poland. Porozmawiamy o oczekiwaniach pracodawców IT względem potencjalnych praktykantów i przedstawimy możliwości rozwoju, jakie oferuje nasze centrum badawczo-rozwojowe. Opowiemy także, kogo aktualne poszukujemy na praktyki wakacyjne oraz podpowiemy, jak zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie u nas. Dla chętnych będzie możliwość indywidualnego skonsultowania CV.

 

Zapraszamy!

 

Zapisz się na ten warsztat:

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Klikając przycisk “Zapisz się !”, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania zaproszeń na organizowane przez nas warsztaty drogą mailową. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych są Drogowskazy Kariery® z siedzibą na ul. Krakowskie Przedmieście 20/22 lok. 21, 00-325 Warszawa.

Klikając przycisk “Zapisz się !”, wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zapoznałem się oraz akceptuję politykę związaną z RODO: https://drive.google.com/file/d/1eH6TfPCSXsQIAeFbT_1s8R0AEIP7WX68/view?usp=sharing