Poczucie własnej wartości jako kluczowy czynnik sukcesu w życiu prywatnym i zawodowym

01 KWIECIEŃ 2019, 16:45
UEP, sala 111 A

Ewelina Jasik, właścicielka firmy Mind and Body Coaching, przedstawi Wam, jak ważnym czynnikiem jest poczucie własnej wartości – w każdym aspekcie życia. Dowiecie się, jakie umiejętności określane są jako kluczowe w osiąganiu odpowiedniej pozycji zawodowej oraz tworzeniu relacji na zadowalającym poziomie, a także jak łagodzić konflikty, także te wewnętrzne. Zapraszamy!
Uwaga!
Po wysłaniu formularza zgłoszeniowego otrzymasz maila, na którego konieczna jest odpowiedź – w przypadku dostania się na warsztat – z potwierdzeniem udziału.

Zapisz się na ten warsztat:

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Uczelnia*:

Kierunek i rok studiów*:


Klikając przycisk zapisz się, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania zaproszeń na organizowane przez nas warsztaty drogą mailową. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych są Drogowskazy Kariery® z siedzibą na ul. Krakowskie Przedmieście 20/22 lok. 21, 00-325 Warszawa.