Flow na zawołanie – trzy kroki do większego życiowego przepływu

9 KWIECIEŃ 2019, 15:15
UKSW, sala 316 w budynku 21

„Flow w naturalny sposób zmienia słabeusza w siłacza, szkicownika w artystę, tancerkę w balerinę, guzdrałę w sprintera, zwyczajną osobę w kogoś nadzwyczajnego. Flow to wrota do tego „więcej”, którego większość z nas szuka.” – Steven Kotler

 

Zastanawiasz się, jak osiągać więcej w krótszym czasie? Jak podejmować trafniejsze decyzje i skuteczniej rozbrajać konflikty? Słowem: jak żyć i pracować w stanie flow?

Jak pokazują badania, wszystkie te umiejętności w ogromnym stopniu zależą od stanu Twojej wewnętrznej baterii. Jak więc skutecznie zarządzać swoją energią i osiągać stan przepływu zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz? Dołącz do spotkania, podczas którego:

 

  • Dowiesz się, jaki jest optymalny stan do ładowania baterii, podejmowania decyzji i efektywnej komunikacji
  • Poznasz trzy konteksty, w których flow może znacznie poprawić Twoje rezultaty
  • Nauczysz się prostej techniki, którą możesz zacząć stosować od zaraz, by odblokować dostęp do flow

Zapisz się na ten warsztat:

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Uczelnia*:

Kierunek i rok studiów*:


Klikając przycisk zapisz się, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania zaproszeń na organizowane przez nas warsztaty drogą mailową. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych są Drogowskazy Kariery® z siedzibą na ul. Krakowskie Przedmieście 20/22 lok. 21, 00-325 Warszawa.