Wywieranie wpływu, czyli jak skutecznie argumentować

08 KWIECIEŃ 2019, 16:00
UEP, sala 307 A

Provident, lider rynku pożyczek gotówkowych, zapozna Was z technikami skutecznej argumentacji. Pracowników firmy wyróżnia indywidualne podejście do klienta i poprzez swoje codzienne działania stali się specjalistami w wywieraniu wpływu. Tą właśnie wiedzą zdecydowali podzielić się z Wami podczas warsztatu. Dowiecie się, jak poprowadzić argumentację tak, aby osiągnąć sukces. Zapraszamy!
Uwaga!
Po wysłaniu formularza zgłoszeniowego otrzymasz maila, na którego konieczna jest odpowiedź – w przypadku dostania się na warsztat – z potwierdzeniem udziału.

Zapisz się na ten warsztat:

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Uczelnia*:

Kierunek i rok studiów*:

Wybierz plik CV*:


Klikając przycisk zapisz się, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania zaproszeń na organizowane przez nas warsztaty drogą mailową. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych są Drogowskazy Kariery® z siedzibą na ul. Krakowskie Przedmieście 20/22 lok. 21, 00-325 Warszawa.