Wszystko, co warto wiedzieć o rekrutacji w firmie Atos

11 KWIECIEŃ 2019, 12:00-14:00
UTP, budynek 2.1 sala A1

Interesujecie się branżą IT, ale nie wiecie, czy wasze umiejętności są wystarczające? A może świetnie mówicie w języku angielskim, niemieckim, czy francuskim, ale nadal zastanawiacie się, czy sam język w branży IT wystarczy? Na te oraz inne pytania poznacie odpowiedź podczas wykładu prowadzonego przez firmę Atos. Przedstawiciele opowiedzą nam o ścieżce kariery na przykładzie absolwenta UTP oraz absolwenta Technikum Ekonomicznego. Dowiemy się również czegoś o sieciach komputerowych, praktyce i zastosowaniu w biznesie.
Podsumowując poznacie wymagania jednego z liderów branży IT, oraz dowiecie się, jak ważne są wasze obecne umiejętności, a co możecie zrobić dodatkowo, aby jeszcze bardziej zaimponować pracodawcy.

Zapisz się na ten warsztat:

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Uczelnia*:

Kierunek i rok studiów*:


Klikając przycisk zapisz się, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania zaproszeń na organizowane przez nas warsztaty drogą mailową. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych są Drogowskazy Kariery® z siedzibą na ul. Krakowskie Przedmieście 20/22 lok. 21, 00-325 Warszawa.