Kreowanie ścieżki kariery

9 KWIECIEŃ 2019, 17:00
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Historyczny sala 1.133


Szkolenie z Kreowania ściezki kariery

Konstruowanie i określanie efektów planów edukacyjno-zawodowych.
Warsztat ma na celu rozwój i doskonalenie umiejętności konstruowania planów edukacyjnych i zawodowych. Opiera się na rozpoznaniu indywidualnych potrzeb, identyfikacji zasobów karierowych i czynników wpływających na realizację całego procesu oraz monitorowaniu efektów własnych aktywności.
Szkolenie prowadzone przez mgr. Elwira Litaszewska
andragog, doradcę edukacyjno-zawodowej i personalnej, tutor i trener. Koncentruje się na zarządzaniu kompetencjami zawodowymi, wspieraniu w podejmowaniu autonomicznych decyzji na rynku pracy oraz kształtowaniu proaktywnej postawy wobec rozwoju zawodowego.
Szkolenie trwa 3 godziny, dla 12 – 16 osób.

Zapisz się na ten warsztat:

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Uczelnia*:

Kierunek i rok studiów*:


Klikając przycisk zapisz się, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania zaproszeń na organizowane przez nas warsztaty drogą mailową. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych są Drogowskazy Kariery® z siedzibą na ul. Krakowskie Przedmieście 20/22 lok. 21, 00-325 Warszawa.