Centrum Współpracy z Biznesem: Jak Cię widzą, tak Cię piszą cz.1 Twój profesjonalny wizerunek w Internecie

02 KWIECIEŃ 2019, 11:30-13:00
UE WROCŁAW, sala 208CKU

Warsztaty poruszają tematykę budowania spójnego i profesjonalnego wizerunku zawodowego jako elementu marki osobistej – personal brandingu. Stanowią one zaproszenie do świadomego zarządzania własnym wizerunkiem i działaniami wspierającymi strategię rozwoju kariery zawodowej lub biznesu. Markę osobistą budujemy przez całe życie, jednak cyfrowa rzeczywistość wymaga nie tylko świadomych działań, jak również znajomości narzędzi, które będą je wspierać.

PRELEGENT: ŻANETA TEKLAK Trenerka
Biuro Karier, Centrum Współpracy z Biznesem Dziennikarką muzyczna z wykształcenia ,trenerka – z pasji, kończy obecnie studia podyplomowe Trener Biznesu w Wyższej Szkole Bankowej. Ukończyła również zarządzanie, co pozwoliło jej zdobyć wiedzę z kilku ciekawych gałęzi biznesu. Ponieważ do niedawna sama była studentką, stara się, aby programy jej szkoleń były jak najbardziej dopasowane do wymogów młodych odbiorców, a uczestnicy czuli się swobodnie i czerpali radość ze zdobywania nowej wiedzy.

Zapisz się na ten warsztat:

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Uczelnia i rok studiów*:


Klikając przycisk zapisz się, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania zaproszeń na organizowane przez nas warsztaty drogą mailową. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych są Drogowskazy Kariery® z siedzibą na ul. Krakowskie Przedmieście 20/22 lok. 21, 00-325 Warszawa.