Centrum Współpracy z Biznesem: Jak Cię widzą, tak Cię piszą cz. II ? Twoje profesjonalne dokumenty aplikacyjne

09 KWIECIEŃ 2019, 11:00-12:30
UE WROCŁAW, sala 110CKU

Warsztaty poruszają tematykę budowania spójnego i profesjonalnego wizerunku zawodowego jako elementu marki osobistej – personal brandingu. Stanowią one zaproszenie do świadomego zarządzania własnym wizerunkiem i działaniami wspierającymi strategię rozwoju kariery zawodowej lub biznesu. Markę osobistą budujemy przez całe życie, jednak cyfrowa rzeczywistość wymaga nie tylko świadomych działań, jak również znajomości narzędzi, które będą je wspierać.

PRELEGENT: EWA GODLEWSKA Trenerka
Biuro Karier, Centrum Współpracy z Biznesem Doradca kariery, trener i psycholog. W swojej pracy szczególnie ważne są dla niej pojęcia skuteczności osobistej, organizacji uczącej się, myślenia systemowego, dialogu generatywnego i podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach. Specjalizuje się w pracy indywidualnej i grupowej wspierającej osoby w procesie planowania i realizowania zmian w obszarach zawodowych i osobistych. Prowadzi spotkania służące rozwijaniu kompetencji społecznych i skuteczności osobistej. Od ponad 10 lat realizuje projekty aktywizacyjne, kompetencyjne i rozwojowe. Jest autorką poradnika „Doskonałe CV i list motywacyjny” oraz publikacji z zakresu doradztwa zawodowego, rozwoju osobistego.

Zapisz się na ten warsztat:

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Uczelnia i rok studiów*:


Klikając przycisk zapisz się, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania zaproszeń na organizowane przez nas warsztaty drogą mailową. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych są Drogowskazy Kariery® z siedzibą na ul. Krakowskie Przedmieście 20/22 lok. 21, 00-325 Warszawa.