Strefa doradztwa zawodowego

11 KWIECIEŃ 2019, 10:00-14:00
UTP, budynek 2.1 sala 23

Zapraszamy do strefy doradztwa zawodowego, w której specjaliści pomogą ci w zrozumieniu nurtujących pytań oraz przeanalizują twoje CV. W pokoju będą czekały na was dwie specjalistki:
Monika Ćwikła – jako rekruter i headhunter od 5 lat wspiera Klientów (m.in. FMCG, automotive, elektryka, chemia, kolejnictwo, ochrona środowiska, przemysł papierniczy). Specjalizuje się w rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne, inżynierskie i kierownicze wyższego szczebla.
Joanna Bogdan – rekruter, certyfikowany asesor AC/DC, doradca zawodowy.. Od niemal 10 lat zajmuje się rekrutacją pracowników średniego i wyższego szczebla w Polsce i za granicą. Posiada doświadczenie w projektowaniu i prowadzeniu projektów Assessment i Development Centre.

Jak widzicie, Panie są specjalistkami w swojej branży i z wielką chęcią odpowiedzą na wasze pytania. Tylko nie zapomnijcie swoich CV!

Zapisz się na ten warsztat:

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Uczelnia*:

Kierunek i rok studiów*:


Klikając przycisk zapisz się, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania zaproszeń na organizowane przez nas warsztaty drogą mailową. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych są Drogowskazy Kariery® z siedzibą na ul. Krakowskie Przedmieście 20/22 lok. 21, 00-325 Warszawa.