Jak założyć od zera własną firmę i NIE ZBANKRUTOWAĆ? + zagadnienia rekrutacji i staży w EnviroSolutions

4 KWIETNIA 2019, 16:00-18:00
Politechnika Warszawska, sala 3.07 Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW

Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej oraz EnviroSolutions serdecznie zapraszają na BEZPŁATNE wydarzenie w ramach projektu Drogowskazy Kariery:

Jak założyć od zera własną firmę i NIE ZBANKRUTOWAĆ? + zagadnienia rekrutacji i staży w EnviroSolutions

Uwaga, obowiązują zapisy (informacje poniżej)

Na ten wykład z elementami warsztatu MOŻE ZAPISAĆ SIĘ KAŻDY!! Nie musisz być studentem/studentką Politechniki Warszawskiej, ani w ogóle studentem/studentką, aby wziąć w nim udział – wystarczy się jedynie zapisać i przyjść 😉 

Wydarzenie odbędzie się 4 kwietnia 2019 r. (czwartek) w godz. 16:00-18:00 w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej (ul. Rektorska 4, 00-614 Warszawa) w sali 3.07 na 3. piętrze.

Celem wydarzenia będzie zdobycie wiedy od praktyka na temat zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej. 

Własna firma? Czy to dla mnie? Czy tak się w ogóle da?

Da się, o ile wiemy jak to zrobić. 😉

Dla wielu ludzi własna działalność gospodarcza to spełnienie najskrytszych marzeń. Pracujemy jak chcemy, nie mamy nad sobą irytującego szefa, bo sami jesteśmy swoimi własnymi szefami. Któż by tak nie chciał? Zakładanie własnej działalności gospodarczej jest coraz powszechniejszą formą zarabiania na życie wśród młodych (i nie tylko młodych) osób. Lecz z czym prowadzenie własnej firmy dokładnie się je? I jak to w ogóle zrobić, aby z działalności mieć benefity, a nie ciągłe straty?

Tego wszystkiego dowiesz się na szkoleniu z firmą EnviroSolutions – niewielką firmą z całkowicie polskim kapitałem, działająca w sektorze GIS/IT, będącą jedną z najszybciej rozwijających się firm GISowych w kraju.

Podczas wydarzenia zostaną również poruszone zagadnienia rekrutacji i staży w firmie EnviroSolutions.

EnviroSolutions realizowało projekty GIS / IT m.in. dla:
Veolia, Orange, Lufthansa Systems, Microsoft, PWC, Lasy Państwowe, IPN, Visimind, PKP Polskie Koleje Państwowe, Politechnika Warszawska, IBL, RZGW Warszawa, Uniwersytet Śląski, SGGW, WAT, czy AGH.

Na tym wykładzie poznasz fakty oraz mity związane z prowadzeniem własnego biznesu. 🙂 Zapraszamy!

Zapisz się na to wydarzenie:

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Klikając przycisk “Zapisz się !”, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania zaproszeń na organizowane przez nas warsztaty drogą mailową. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych są Drogowskazy Kariery® z siedzibą na ul. Krakowskie Przedmieście 20/22 lok. 21, 00-325 Warszawa.

Klikając przycisk “Zapisz się !”, wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zapoznałem się oraz akceptuję politykę związaną z RODO: https://drive.google.com/file/d/1eH6TfPCSXsQIAeFbT_1s8R0AEIP7WX68/view?usp=sharing