Negocjacje od zaplecza, czyli jak nie dać się zmanipulować

11 KWIETNIA 2019, 16:00-18:00
Politechnika Warszawska, Audytorium Fizyki na Wydziale Fizyki PW

Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej oraz Ewa Szpakowicz z firmy ZEMA – Coaching, Szkolenia i Doradztwo Biznesowe serdecznie zapraszają na BEZPŁATNE wydarzenie w ramach projektu Drogowskazy Kariery:

Negocjacje od zaplecza, czyli jak nie dać się zmanipulować

Uwaga: MOŻNA, ACZKOLWIEK NIE TRZEBA SIĘ ZAPISYWAĆ – MIEJSC STARCZY DLA WSZYSTKICH 😉 

Na ten wykład z elementami warsztatu MOŻE PRZYJŚĆ KAŻDY!! Nie musisz być studentem Politechniki Warszawskiej, ani w ogóle studentem, aby wziąć w nim udział – wystarczy się jedynie przyjść 😉 

Wykład odbędzie się 11 kwietnia 2019 r. (czwartek) w godz. 16:00-18:00 na Wydziale Fizyki Politechniki Warszawskiej (ul. Koszykowa 75, 00-662 Warszawa) w Audytorium Fizyki.

Celem wydarzenia będzie rozwijanie kompetencji skutecznego negocjowania oraz poznanie technik, które mogą Ci pomóc w rozpoznaniu manipulacji i przeciwstawieniu się jej.

Negocjacje są dwustronnym procesem komunikowania się, którego celem jest osiągnięcie porozumienia, gdy przynajmniej jedna strona nie zgadza się z daną opinią lub z danym rozwiązaniem sytuacji. Negocjacje mają za zadanie nam pomóc w rozwiązaniu konfliktu i dojść do porozumienia obu stron.

Z negacjacjami mamy do czynienia nie tylko w każdej firmie, ale również na co dzień! Techniki skutecznej negocjacji pomagają nam osiągać wyznaczone sobie cele oraz osiągać te cele drugiej stronie. Dzięki takiemu podejściu możemy skutecznie rozwiązywać zaistaniałe problemy lub trudności i budować wspaniałe relecje z innymi ludźmi.

Umiejętność negocjacji z całą pewnością należy zaliczyć do pożądanych kompetencji XXI wieku!

Ponadto umiejętność ta pomoże nam uniknąć manipulacji, z którą również mamy nierzadko styczność na co dzień.

Na tym wykładzie poza TEORIĄ zdobędziesz PRZEDE WSZYSTKIM PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI, poprzez różne scenki i przykłady wyjęte z życia 🙂

Zapraszamy!

Poniżej znajdziecie link do filmiku z zaproszeniem nagranym specjalnie dla Was przez trenera Ewę Szpakowicz! 🙂 Prosimy nie sugerować się”jutrem” w filmiku, gdyż był on nagrany wczoraj tj. 10.04.2019 r.

https://www.youtube.com/watch?v=RXH8CHxxZmI&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0XAKyKYXJ8U-0VrPdjdYgCPIvi8b6iQERHOKeOt_bP6PaEw3He4xrnfsg

 

Zapisz się na to wydarzenie:

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Klikając przycisk “Zapisz się !”, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania zaproszeń na organizowane przez nas warsztaty drogą mailową. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych są Drogowskazy Kariery® z siedzibą na ul. Krakowskie Przedmieście 20/22 lok. 21, 00-325 Warszawa.

Klikając przycisk “Zapisz się !”, wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zapoznałem się oraz akceptuję politykę związaną z RODO: https://drive.google.com/file/d/1eH6TfPCSXsQIAeFbT_1s8R0AEIP7WX68/view?usp=sharing