Career Planning z Microsoftem, czyli zaplanuj JUŻ DZIŚ swoją PRZYSZŁĄ karierę zawodową

16 KWIETNIA 2019, 16:00-17:30
Politechnika Warszawska, sala 213 Gmach Główny PW

Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej oraz Microsoft serdecznie zapraszają na BEZPŁATNE wydarzenie w ramach projektu Drogowskazy Kariery:

Career Planning z Microsoftem, czyli zaplanuj JUŻ DZIŚ swoją PRZYSZŁĄ karierę zawodową!

Uwaga, obowiązują zapisy (informacje poniżej)

Na ten warsztat MOŻE ZAPISAĆ SIĘ KAŻDY!! Nie musisz być studentem Politechniki Warszawskiej, ani w ogóle studentem, aby wziąć w nim udział – wystarczy się jedynie zapisać i przyjść 😉 

Warszat odbędzie się 16 kwietnia 2019 r. (wtorek) w godz. 16:00-17:30 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej (pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa) w sali 213 na 2. piętrze.

Celem warsztatów będzie zapoznanie się z realiami pracy w dużej, międzynarodowej korporacji oraz zasadami Best Practice dotyczącymi Planowania Kariery Zawodowej (Career Planning). 

Pracownicy Microsoft Polska – będący absolwentami PW – opowiedzą Ci jak wyglądały ich ścieżki edukacji i kariery – co robią i jak wygląda ich praca/praca w korporacji. Podzielą się z Tobą swoja wiedzą na temat Best Practise w odniesieniu do Career Planning. Ponadto udzielą Ci informacji jakie są wymagania ze strony dużych firm wobec studentów/absolwentów oraz co ma dla Ciebie do zaoferowania Microsoft, jeżeli chodzi o start Twojej  zawodowej kariery.

Na tym warsztacie przekonasz się, iż planowanie przyszłej kariery zawodowej może być znacznie prostsze niż do tej pory Ci się wydawało. 😉 Zapraszamy!

Zapisz się na ten warsztat:

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Klikając przycisk “Zapisz się !”, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania zaproszeń na organizowane przez nas warsztaty drogą mailową. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych są Drogowskazy Kariery® z siedzibą na ul. Krakowskie Przedmieście 20/22 lok. 21, 00-325 Warszawa.

Klikając przycisk “Zapisz się !”, wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zapoznałem się oraz akceptuję politykę związaną z RODO: https://drive.google.com/file/d/1eH6TfPCSXsQIAeFbT_1s8R0AEIP7WX68/view?usp=sharing