LinkedIn od podstaw

9 KWIETNIA 2019, 14:00-16:00
Politechnika Warszawska, sala 627 Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska PW

Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej oraz PwC serdecznie zapraszają na BEZPŁATNE warsztaty w ramach projektu Drogowskazy Kariery:

LinkedIn od podstaw

Uwaga, obowiązują zapisy (informacje poniżej)

Na ten warsztat MOŻE ZAPISAĆ SIĘ KAŻDY!! Nie musisz być studentem Politechniki Warszawskiej, ani w ogóle studentem, aby wziąć w nim udział – wystarczy się jedynie zapisać i przyjść 😉 

Warszat odbędzie się 9 kwietnia 2019 r. (wtorek) w godz. 14:00-16:00 na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej (ul. Nowowiejska 20, 00-653 Warszawa) w sali 627 na 6. piętrze.

Celem warsztatów będzie jak najlepsze przygotowanie Cię do prowadzenia skutecznego profilu w serwisie LinkedIn.

Poszukując pracy warto skorzystać z możliwości, jakie dają profesjonalne portale networkingowe. Jednym z najpopularniejszych na świecie, zrzeszającym 300 milionów członków, jest LinkedIn.

LinkedIn to międzynarodowy serwis społecznościowy wykorzystywany głównie do kontaktów zawodowo-biznesowych. Niezależnie od tego, w jakiej branży pracujesz oraz od tego, czy jesteś na szczycie firmowej hierarchii, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki w zawodzie – warto założyć konto na tej platformie. To nic nie kosztuje, a możesz zyskać interesujące możliwości rozwoju zawodowego i znalezienia lepszej pracy.

Na tym warsztacie poznasz korzyści wynikające z prowadzenia serwisu oraz konkretne wskazówki, dzięki którym Twoje Konto na LinkedIn nabierze nowego, zdecydowanie bardziej profesjonalnego wymiaru. 😉 Zapraszamy!

Zapisz się na ten warsztat:

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Klikając przycisk “Zapisz się !”, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania zaproszeń na organizowane przez nas warsztaty drogą mailową. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych są Drogowskazy Kariery® z siedzibą na ul. Krakowskie Przedmieście 20/22 lok. 21, 00-325 Warszawa.

Klikając przycisk “Zapisz się !”, wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zapoznałem się oraz akceptuję politykę związaną z RODO: https://drive.google.com/file/d/1eH6TfPCSXsQIAeFbT_1s8R0AEIP7WX68/view?usp=sharing