Jak zaplanować karierę programisty?

4 KWIETNIA 2019, 14:00-16:00
Politechnika Warszawska, sala 103 Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych PW

Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej oraz Sharpeo serdecznie zapraszają na BEZPŁATNE wydarzenie w ramach projektu Drogowskazy Kariery:

Jak zaplanować karierę programisty?

Uwaga, obowiązują zapisy (informacje poniżej)

Na ten wykład z elementami warsztatu MOŻE ZAPISAĆ SIĘ KAŻDY!! Nie musisz być studentem Politechniki Warszawskiej, ani w ogóle studentem, aby wziąć w nim udział – wystarczy się jedynie zapisać i przyjść 😉 

Wykład odbędzie się 4 kwietnia 2019 r. (czwartek) w godz. 14:00-16:00 na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej (ul. Koszykowa 75, 00-662 Warszawa) w sali 103 na 1. piętrze.

Celem wydarzenia będzie zapoznanie się z realiami pracy programisty. 

Program tego wydarzenia przedstawia się następująco:

  1. Ścieżka rozwoju programisty.
  2. Ile można zarabiać jako programista?
  3. Jakie są pułapki, wyzwania w pracy programisty.

Na tym wykładzie dowiesz się “z czym się je” praca programisty i jak taka praca wygląda na co dzień od środka. Jeżeli kiedykolwiek rozważałeś/rozważałaś pracę jako programista/programistka, to to wydarzenie jest w sam raz dla Ciebie. 🙂 Zapraszamy!

Zapisz się na to wydarzenie:

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Klikając przycisk “Zapisz się !”, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania zaproszeń na organizowane przez nas warsztaty drogą mailową. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych są Drogowskazy Kariery® z siedzibą na ul. Krakowskie Przedmieście 20/22 lok. 21, 00-325 Warszawa.

Klikając przycisk “Zapisz się !”, wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zapoznałem się oraz akceptuję politykę związaną z RODO: https://drive.google.com/file/d/1eH6TfPCSXsQIAeFbT_1s8R0AEIP7WX68/view?usp=sharing