Inteligencja emocjonalna w karierze zawodowej i w biznesie

5 KWIETNIA 2019, 16:00-18:00
Politechnika Warszawska, sala 422 Gmach Główny PW


Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej oraz Elżbieta Majewska serdecznie zapraszają na BEZPŁATNE warsztaty w ramach projektu Drogowskazy Kariery:

Inteligencja emocjonalna w karierze zawodowej i w biznesie

Uwaga, obowiązują zapisy (informacje poniżej)

Na ten warsztat MOŻE ZAPISAĆ SIĘ KAŻDY!! Nie musisz być studentem Politechniki Warszawskiej, ani w ogóle studentem, aby wziąć w nim udział – wystarczy się jedynie zapisać i przyjść 😉 

Warszat odbędzie się 5 kwietnia 2019 r. (piatek) w godz. 16:00-18:00 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej (pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa) w sali 422 na 4. piętrze.

Celem warsztatów będzie poznanie znaczenia inteligencji emocjonalnej na co dzień (a zwłaszcza w karierze i w biznesie) oraz rozwijanie kompetencji z zakresu inteligencji emocjonalnej. 

Aby osiągnąć sukces w życiu, a zwłaszcza w zawodzie, nie wystarczy wysoki iloraz inteligencji czy kompetencje natury profesjonalnej; istotne jest dysponowanie tym, co Daniel Goleman nazywa inteligencją emocjonalną.
Według badacza to właśnie inteligencja emocjonalna w 80% (jak nie więcej) determinuje nasze sukcesy oraz poczucie spełnienia w życiu.
Czym tak właściwie jest inteligencja emocjonalna i w jaki sposób można ją wzmacniać?

Tego wszystkiego dowiesz się na tym warsztacie, który specjalnie dla Ciebie poprowadzi Elżbieta Majewska – certyfikowany coach tradycyjny i kryzysowy, trenerka jogi śmiechu, a wcześniej dyrektor w dużych firmach komercyjnych z branży medialnej (Machina, National Geographic). Od ponad pięciu lat współpracuje z organizacjami pacjenckimi (Rak’n’Roll, Polskie Amazonki Ruch Społeczny).

Ponadto Ela od ok. 3 lat współpracuje z Politechniką Warszawską, gdzie prowadziła sesje coachingowe w Biurze Karier PW.

Na tym warsztacie z całą pewnością rozwiniesz wszystko to co masz w sobie najlepsze. 🙂 Zapraszamy!

 

Zapisz się na ten warsztat:

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Klikając przycisk “Zapisz się !”, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania zaproszeń na organizowane przez nas warsztaty drogą mailową. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych są Drogowskazy Kariery® z siedzibą na ul. Krakowskie Przedmieście 20/22 lok. 21, 00-325 Warszawa.

Klikając przycisk “Zapisz się !”, wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zapoznałem się oraz akceptuję politykę związaną z RODO: https://drive.google.com/file/d/1eH6TfPCSXsQIAeFbT_1s8R0AEIP7WX68/view?usp=sharing