Bluevolution a rewolucja w Twojej karierze inżyniera

15 KWIETNIA 2019, 15:00-18:00
Politechnika Warszawska, sala 437A Gmach Główny PW

Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej oraz DAIKIN Airconditioning Poland Sp. z o.o. serdecznie zapraszają na BEZPŁATNE warsztaty w ramach projektu Drogowskazy Kariery:

Bluevolution a rewolucja w Twojej karierze inżyniera

Uwaga, obowiązują zapisy (informacje poniżej)

Ten warsztat jest ukierunkiwany przede wszystkim do studentów Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa PW oraz studentów Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska PW. Jeżeli zaś jesteś studentem innego Wydziału Politechniki Warszawskiej, a interesuje Cię ten warsztat, branża lub chcesz się przekwalifikować to nic straconego! ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ 😉 

Warszat odbędzie się 15 kwietnia 2019 r. (poniedziałek) w godz. 15:00-18:00 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej (pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa) w sali 437A na 4. piętrze.

Celem warsztatów będzie zapoznanie się z pracą inżyniera od kuchni, zapoznanie się z nowinkami technologicznymi i narzędziami przydatnymi w pracy inżyniera oraz poznanie możliwości ścieżek rozwoju własnej kariery zawodowej. 

Czy wiesz jak wygląda od kuchni praca inżyniera?

Chcesz poznać najnowsze technologie i narzędzia, których będziesz używać w pracy?

Interesuje Cię poznanie ścieżek rozwoju Twojej kariery zawodowej na obecnym rynku pracy?

Wiesz, jaki charakter pracy będzie najbardziej pasować do Twojej osobowości?

PRZYJDŹ NA WARSZTATY I DOWIEDZ SIĘ TEGO OD NAS!

Udział w warsztacie gwarantuje zaproszenie na darmowe szkolenie z oprogramowania VRV Pro-
modelowanie systemów w 3D w siedzibie firmy Daikin w Warszawie.

DAIKIN oferuje również możliwość aplikowania na staż zawodowy w firmie.

 

Zapraszamy!

 

Zapisz się na ten warsztat:

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Uczelnia*:

Kierunek i rok studiów*:

Klikając przycisk “Zapisz się !”, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania zaproszeń na organizowane przez nas warsztaty drogą mailową. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych są Drogowskazy Kariery® z siedzibą na ul. Krakowskie Przedmieście 20/22 lok. 21, 00-325 Warszawa.

Klikając przycisk “Zapisz się !”, wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zapoznałem się oraz akceptuję politykę związaną z RODO: https://drive.google.com/file/d/1eH6TfPCSXsQIAeFbT_1s8R0AEIP7WX68/view?usp=sharing