Odkryj tajemnice Assessment Center – praktyczny warsztat

04 KWIECIEŃ 2019, 12:30
UEP, sala 111 A

Starter24, lider branży assistance, dzieli się sekretami funkcjonowania Assessment Center podczas praktycznego warsztatu. Czym jest Assessment Center? Jest to aktualnie najpopularniejsza forma rekrutacji, podczas której sprawdzane są umiejętności, takie jak: specjalistyczne kwalifikacje, praca w zespole oraz kompetencje miękkie.
W czasie tego warsztatu dowiesz się, jak dokładnie przebiega taki proces oraz jak skutecznie się do niego przygotować. Zapraszamy!
Uwaga!
Po wysłaniu formularza zgłoszeniowego otrzymasz maila, na którego konieczna jest odpowiedź – w przypadku dostania się na warsztat – z potwierdzeniem udziału.

Zapisz się na ten warsztat:

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Uczelnia*:

Kierunek i rok studiów*:

Wybierz plik CV*:


Klikając przycisk zapisz się, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania zaproszeń na organizowane przez nas warsztaty drogą mailową. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych są Drogowskazy Kariery® z siedzibą na ul. Krakowskie Przedmieście 20/22 lok. 21, 00-325 Warszawa.