Pierwsze kroki w LinkedIn

2 KWIECIEŃ 2019, 18:00
UKSW, sala […]

Ciągle szukasz pracy i wciąż bez efektów? Myślisz co jest z Tobą nie tak, że nikt nie chce Cię zatrudnić? Dobrze że tu jesteś, bo problem leży zupełnie gdzieś indziej.

Wiesz już co to LinkedIn? Jeśli nie to na pewno musisz to zmienić. To darmowy portal, który pomoże Ci w kontakcie z potencjalnymi pracodawcami. Dzięki niemu już nie musisz godzinami przeglądać ofert. Wystarczy że stworzysz profil, a pracodawca może sam Cię odnaleźć. Podobnie jak Ty ma możliwość śledzenia innych profili i typowania z kim będzie mu się najlepiej pracować.

Przyjdź na warsztat by dowiedzieć się:

  • Po co komu LinkedIn i jak on właściwie działa
  •  Dlaczego osiągnął taki sukces
  •  Jak zbudować profesjonalny profil
  •  Dlaczego warto zacząć korzystać już teraz

 

Zapisz się na ten warsztat:

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Uczelnia*:

Kierunek i rok studiów*:


Klikając przycisk zapisz się, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania zaproszeń na organizowane przez nas warsztaty drogą mailową. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych są Drogowskazy Kariery® z siedzibą na ul. Krakowskie Przedmieście 20/22 lok. 21, 00-325 Warszawa.