Excel – podejście praktyczne. Jakich umiejętności wymagają rekruterzy?

06 KWIECIEŃ 2019, 12:00
UEP, sala 611 Collegium Altum

Michał Walnik, student Głównej Szkoły Handlowej w Warszawie oraz znawca Excela podzieli się z Wami praktycznym podejściem do tego programu. Podczas warsztatu dowiecie się jak przy pomocy Excela: przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej, ograniczyć wydatki oraz usprawnić proces nauki. Zapraszamy! PAMIĘTAJCIE O PRZYNIESIENIU WŁASNYCH LAPTOPÓW!
Uwaga!
Po wysłaniu formularza zgłoszeniowego otrzymasz maila, na którego konieczna jest odpowiedź – w przypadku dostania się na warsztat – z potwierdzeniem udziału.

Zapisz się na ten warsztat:

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Uczelnia*:

Kierunek i rok studiów*:


Klikając przycisk zapisz się, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania zaproszeń na organizowane przez nas warsztaty drogą mailową. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych są Drogowskazy Kariery® z siedzibą na ul. Krakowskie Przedmieście 20/22 lok. 21, 00-325 Warszawa.