Dzień specjalisty – warsztat w siedzibie Jeronimo Martins

12 KWIECIEŃ 2019, 10:00
Centrum Usług Wspólnych, Kupiec Poznański

Jeronimo Martins zaprasza na spotkanie z pracownikami firmy w poznańskim Centrum Usług Wspólnych. Jest to wspaniała okazja, by dowiedzieć się, jak wygląda praca u lidera branży retail. Centrum Usług Wspólnych to przede wszystkim serce finansów Jeronimo Martins, dlatego szczególnie mile widziani będą studenci kierunków ekonomicznych. Tego dnia uczestnicy będą mieli okazję do zapoznania się z funkcjonowaniem i obowiązkami wszystkich działów w CUWie oraz case study. Zapraszamy!
Uwaga! Po wysłaniu formularza zgłoszeniowego otrzymasz maila, na którego konieczna jest odpowiedź – w przypadku dostania się na warsztat – z potwierdzeniem udziału.

Zapisz się na ten warsztat:

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Uczelnia*:

Kierunek i rok studiów*:

Wybierz plik CV*:


Klikając przycisk zapisz się, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania zaproszeń na organizowane przez nas warsztaty drogą mailową. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych są Drogowskazy Kariery® z siedzibą na ul. Krakowskie Przedmieście 20/22 lok. 21, 00-325 Warszawa.