Czas ucieka, terminy gonią – czyli jak skutecznie zarządzać sobą w czasie?

17 KWIECIEŃ 2019, 16:15
UEP, sala 122 A

Life Architect to zespół pasjonatów rozwoju osobistego, którzy organizują kursy, szkolenia i wyjazdy poświęcone tej dziedzinie. Na naszych warsztatach przedstawią swoje podejście do zarządzania sobą w czasie. Poruszą tematy balansu między pracą i czasem prywatnym, a także radzenia sobie z nadchodzącymi (i stresującymi!) terminami. Ich nowatorskie podejście rzuci nowe światło na tematy powszechnie znane. Zapraszamy!
Uwaga!
Po wysłaniu formularza zgłoszeniowego otrzymasz maila, na którego konieczna jest odpowiedź – w przypadku dostania się na warsztat – z potwierdzeniem udziału.

Zapisz się na ten warsztat:

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Uczelnia*:

Kierunek i rok studiów*:


Klikając przycisk zapisz się, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania zaproszeń na organizowane przez nas warsztaty drogą mailową. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych są Drogowskazy Kariery® z siedzibą na ul. Krakowskie Przedmieście 20/22 lok. 21, 00-325 Warszawa.