Bloger profesjonalista: podatkowo-formalna strona blogowania

11 KWIECIEŃ 2019, 10:00
UEP, sala 307 A

Bycie profesjonalnym blogerem brzmi ciekawie, ale wiecie jakie komplikacje się z tym wiążą? Opowie Wam o tym firma PwC podczas naszych warsztatów. Jest to wiodąca globalna organizacja świadcząca profesjonalne usługi doradcze. Jako specjaliści branży audytu, przedstawią Wam podatkowo – formalną stronę blogowania. Jak rozliczać się z Urzędem Skarbowym przy nieregularnych zarobkach i własnej działalności w postaci bloga? Jaka dokumentacja jest wymagana? Dowiecie się już na naszych warsztatach! Zapraszamy!
Uwaga! Po wysłaniu formularza zgłoszeniowego otrzymasz maila, na którego konieczna jest odpowiedź – w przypadku dostania się na warsztat – z potwierdzeniem udziału.

Zapisz się na ten warsztat:

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Uczelnia*:

Kierunek i rok studiów*:

Wybierz plik CV*:


Klikając przycisk zapisz się, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania zaproszeń na organizowane przez nas warsztaty drogą mailową. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych są Drogowskazy Kariery® z siedzibą na ul. Krakowskie Przedmieście 20/22 lok. 21, 00-325 Warszawa.