Agency life. Mity i prawdy o pracy w agencji marketingowej i jak się do niej przygotować.

10 KWIECIEŃ 2019, 17:30
UEP, sala 111 A

Luckyyou to agencja marketingowa zmieniającego się świata. Są specjalistami w tworzeniu silnych marek poprzez własne zaangażowanie i moc relacji. Podczas warsztatów przedstawią Wam realia pracy w agencji marketingowej oraz podpowiedzą, co możecie zrobić, aby być do niej gotowym. Odpowiedzą na nurtujące Was pytania i rozwieją wszystkie mity. Zapraszamy!
Uwaga!
Po wysłaniu formularza zgłoszeniowego otrzymasz maila, na którego konieczna jest odpowiedź – w przypadku dostania się na warsztat – z potwierdzeniem udziału.

Zapisz się na ten warsztat:

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Uczelnia*:

Kierunek i rok studiów*:


Klikając przycisk zapisz się, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania zaproszeń na organizowane przez nas warsztaty drogą mailową. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych są Drogowskazy Kariery® z siedzibą na ul. Krakowskie Przedmieście 20/22 lok. 21, 00-325 Warszawa.